Domowe WIFI z asystą techniczną


Korzystasz z laptopa i masz dość podłączania internetu kablem? Chciałbyś swobodnie korzystać z bezprzewodowego internetu w swoim domu? Ale nie wiesz jak to skonfigurować i boisz się o bezpieczeństwo takiej sieci?

Nie martw się tym dłużej! Zamów u nas usługę DOMOWE WIFI – bezprzewodowy internet w twoim domu. Powierz to zadanie specjalistom od technologii bezprzewodowych. Zapewniamy profesjonalne urządzenia najwyższej jakości. Nasi serwisanci skonfigurują poprawnie domową sieć, przede wszystkim zabezpieczając ją przed niepowołanym dostępem.

Stosujemy routery markowych producentów klasy operatorskiej. Sukcesywnie wymieniamy starsze routery u naszych abonentów na nowe. Konfigurujemy routery zdalnie na życzenie klienta np. zdalny podgląd kamer, zdalny dostęp do sterowania ogrzewaniem itp.

Najważniejsza jest dla nas wygoda i komfort naszych abonentów. Jeśli klient nie może się połączyć z siecią WiFi, serwisanci diagnozują i rozwiązują problem. Dodatkowo jeśli okazuje się, że obszar pokrycia domu zasięgiem nie jest wystarczający, montujemy drugi router, a cena abonamentu jest taka sama.

Aktywacja usługi 1 zł brutto

Miesięcznie 8,61 zł brutto (doliczone do abonamentu)